KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636735
nr 1363 6735
Gustav Bjurström. Signerad, daterad 1888, Insjölandskap med eka. Olja på duk, 38x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:30:02
28/11 14:11:34
100 kr
30/11 20:19:13